3 nejprodávanější produkty značky REDKEN 5th Avenue NYC: Vlasová kosmetika, která udává tempo

Pečovat o své vlasy především v horkých letních dnech je více než nezbytné. My si pro vás připravili TOP 3 produkty vlasové značky Redken 5th Avenue NYC, která musí být neustále ve středu dění, především musí být přítomna na Fashion Weeku v New Yorku, Miláně či Paříži. Proč? Protože vzbuzuje zájem a přináší aktuální trendy v oblasti vlasového průmyslu.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKT

Tímto titulem se může pyšnit olej pro rychlejší foukanou Redken Diamond Oil Glow Dry. Nejenom že je vhodný pro všechny typy vlasů, ale také snižuje dobu sušení či uhlazuje strukturu vlasového vlákna. Navíc velmi usnadňuje úpravu vlasů. Jak olej aplikovat? Aplikujte zejména do mokrých vlasů, až pak vysušte fénem.

Druhým nejprodávanějším produktem se stal šampon pro objem Redken High Rise Volume. Šampon je tvořen speciální složkou Filloxanem, která navrací vlasům objem. Dále je tvořen silikonovými polymery, díky kterým bude vlasové vlákno hebké a vyhlazené. Šampon také posiluje vlasové vlákno či ho chrání před poškozením. Třetí příčku obsadila stylingová pasta Redken Texturize Rough Paste 12. Ta nejenom dodá účesu nedbalou eleganci, ale také flexibilitu či pružnost. Pasta je vhodná pro všechny typy vlasů.
Vlasy

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s