3 nezbytné produkty značky MAC, které musíte mít

Kosmetická značka MAC není na českém trhu zas tak dlouho, ale i tak si za své působení získala mnoho spokojených zákaznic. Opět jsme si pro vás připravili výtažek “TOP 3”, který vám tentokrát prozradí 3 nejprodávanější a tím také nejoblíbenější produkty této značky. Tak, které to jsou?

MAC

MAC kosmetika. Zdroj fotky: Weheartit.com

MATNÝ EFEKT

Doba, kdy slečny chtěly mít pořádně lesklé výrazné rty, je nejspíše pryč. Aktuálně je ve vedení matný efekt. Velmi oblíbenou se stala právě i tato rtěnka s matným efektem MAC Retro Matte Lipstick, která je k dostání v 6 odstínech. Můžete vybírat jak jemně korálovou, tak výrazně fialovou až po rudou. Rtěnka navíc dodá rtům vysoce intenzivní barevný odstín.

SJEDNOCENÍ

Pro ideální sjednocení pleti včetně rozjasnění tu je zastoupení podkladové báze MAC Prep + Prime. Tato báze nejenom zjemňuje, ale také zvyšuje odolnost líčení. Nemělo by se stát, že vám make-up během dne “zmizí“.

ZAKRYTÍ

Nedokonalosti řeší každá, bez výjimky. Nikdo nemá dokonalou pleť, a pokud nechceme podstupovat různé invazivní či neinvazivní procedury v řádech tisíců korun, pak nám nezbývá nic jiného, než se s nedokonalostmi smířit a sáhnout po kvalitním korektoru. Jedničkou mezi korektory je i tekutý korektor MAC Pro Longwear, který je k dostání v 16 odstínech. Korektor má mimo jiné lehkou texturu, nezvýrazňuje vrásky a velmi snadno se aplikuje.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s