Pořiďte si letní vůni pro něj či pro ni a získejte k ní plážovou tašku zcela zdarma

Léto máme v plném proudu. S ním se také pojí různé letní vůně. A protože se doba letních dovolených naplno rozjela, my si pro vás připravili tipy na ty letní vůně, které by vám nejenom neměly chybět v kosmetické taštičce, ale díky kterým získáte i plážovou tašku zcela zdarma. To zní lákavě, že?

LETNÍ VŮNĚ NO.1

Jedničkou mezi letními vůněmi je bezpochyby Davidoff Cool Water Mediterranean Summer Edition. Jedná se o speciální letní kolekci, kterou aktuálně navíc pořídíte se slevou ve výši 26 %. Čím je vůně tvořena? Citronem, grepem, tangerinkou, bazalkou, jalovcem, mátou, šalvějem a santalovým dřevem. I pro ženy existuje dámská verze. Ta se oproti pánskému liší v odlišném složení – místo citronu a grepu zde hraje roli meloun, konvalinka a fialka.

UNISEX

Nechcete-li příliš přemýšlet nad tím, jestli pořídit jak letní vůni pro muže či pro vás, tak nejlepší volbou je sáhnout po unisex vůni. Takovou tu pro vás jednu máme – Calvin Klein CK One Summer 2019. Celkově značka Calvin Klein každoročně představuje limitovanou vůni pro jednotlivý rok. A aktuální novinka je nejenom svěží citrusová letní vůní s vodními tóny, ale také je skvělá na denní nošení během letních dnů. I na tuto vůni se aktuálně vztahuje sleva ve výši 44 %.

A abychom celkově článek s hlavní informací dokončili, tak k jakékoliv vůni automaticky získáte plážovou tašku jako dárek :)

Parfémy

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s