Využijte 15% slevu na svůj oblíbený kosmetický produkt

Pokud stále ještě nemáte sbalené kosmetické produkty a zanedlouho se chystáte odjet někam k moři, nezoufejte. Svůj oblíbený kosmetický produkt si teď můžete pořídit s příjemnou 15% slevou. Tuto slevu můžete uplatnit na cokoliv – letní vůni, styling, líčení či hydrataci. 

Hydratace je během letních dnů více než klíčová. Pamatujte, že svou pleť včetně vlasů musíte neustále hydratovat a dodávat jim přísun hydratačních složek. Slevu můžete například uplatnit na posilující a vyplňující sérum Hyaluron-Booster od Vichy Minéral 89. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti a nejenom, že posiluje kožní bariéru pleti, ale také působí proti vnějším a vnitřním agresorům. Lehce se roztírá a má velmi příjemnou gelovou konzistenci. Hlavní složkou séra je 89% mineralizující termální voda Vichy a kyselina hyaluronová přírodního původu.

Abyste svou pleť měly neustále hydratovanou, doporučujeme vyzkoušet intenzivní gelový krém Clinique Moisture Surge 72-Hour. Dlouhodobě vyživuje, hydratuje, chrání, “zavlažuje“, nezatěžuje, nedráždí a neucpává póry. Je vhodný pro všechny typy pleti a všechny věkové skupiny. Majitelky krému navíc oceňují, že patří mezi takové krémy, díky kterým se na obličeji netvoří pupínky.

A jestli se vám úplně nechce investovat do dražší kosmetiky, pak můžete vyzkoušet vyživující hydratační krém Embryolisse. Na krém je skoro 32 pozitivních recenzí, které sdělují, že i levnější kosmetický produkt může zahrát hodně muziky. V čem tkví jeho síla? To se dočtete více při rozkliknutí produktu.
Jak kód beauty15cz uplatnit? Stačí, když ho napíšete do kolonky při dokončování nákupu.
Pleť.

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s