Buďte hvězdou pláže! Změňte svou velikost poprsí o číslo díky push-up plavkám

Pokud patříte mezi ty, kterým příroda nenadělila nijak bujné poprsí a nechcete tento problém řešit návštěvou plastické chirurgie, máme pro vás jeden tip. Ono v podstatě postačí, když si zakoupíte takovou push-up podprsenku, která na vás sedne jak ulitá. Kde vybírat?

Bikini

Zdroj fotky: Weheartit.com

Samozřejmě, že můžete navštívit i specializované prodejny, kde vám obvod a velikost košíčků změří na míru, ale pokud svůj obvod znáte a jenom hledáte dobře padnoucí podprsenky, pak by vám mohl pomoct třeba tento náš tip na dvoudílné dámské plavky v korálové či tyrkysové. Podprsenka má vyztužené košíčky, které zaručují push-up efekt. Jsou zde i všité kostice a nastavitelné ramínko, které lze odepnout.

Nejste-li fanynkou kostic, pak tu jsou i tyto bikiny s elastickými proužky přímo u dekoltu – tj. mimochodem velký hit letošního léta. Plavky jsou ušité z italské tkaniny, která je velmi příjemná na dotek. Košíčky jsou jen lehce vyztužené. Aktuálně na ně probíhá se sleva ve výši 116 Kč – za příjemných 580 Kč mohou být jen vaše a to buď v královské modři nebo tmavě růžové.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s