Kosmetické a vlasové produkty s oblíbenou postavičkou Hello Kitty: Závislost nejenom pro mladé parádnice

Oblíbená postavička Hello Kitty, která “na svět” přišla v roce 1976, je ikonou. Milují ji jak mladé slečny, tak i dospělé ženy. Je zkrátka legendou. A co jsme si pro vás připravili?

Z kosmetické edice s Hello Kitty si můžete pořídit jak bezoplachovou péči pro snadné rozčesávání, tak dárkovou sadu s vůní či kartáč na vlasy oblíbené značky Tangle Teezer. Bezoplachová péče pro snadné rozčesávání vlasůregenerační účinky, díky kterým budou vaše vlasy lesklé a rozzářené. Péče dále zajišťuje snadné česání bez tahání a lámání vlasů.

Dárkovou sadu nabízí značka Disney. V té objevíte jak parfémovanou vodu o objemu 100 ml, tak svačinový box – a ten se na nadcházející školní rok hodí, že?

Do třetice dáme tip na kartáč na vlasy Tangle Teezer, který je k dostání hned ve 2 variantách s kreslenou postavičkou Hello Kitty. Vybírat můžete buď minimalistický design v podání černá a bílé, nebo jemně růžový, který se hodí především pro stylové princezny. Z vlastní zkušenosti kartáče Tangle Teezer vřele doporučujeme. Vlasy jsou rozčesané, lesklé a nezacuchávají se.

Rtěnka.

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s