TOP 3 produkty značky Benefit, které musíte mít

Kosmetická značka Benefit si během několika let získala mnoho věrných klientek. V čem tkví její kouzlo? Především její nápaditý stylový retro design, který zaujme doslova každou slečnu. A tyto 3 produkty zkrátka patří mezi nejprodávanější. Tak, které to jsou?

Ilustrační foto Benefit

Ilustrační foto. Zdroj fotky: Weheartit.com

STOP TMAVÝM KRUHŮM

Tmavé kruhy trápí každou z nás. Někdo se proti nim snažím bojovat dostatečným přísunem tekutin, někdo zkouší všemožné kosmetické produkty. Bojovat proti nim můžete i s rozjasňujícím očním krémem Benefit It´s Potent!, který je tvořen komplexem peptidů, směsí rostlinných výtažků a výtažku z mišpule (ta chrání před volnými vnějšími radikály). Krém nejenom vyhlazuje oční okolí, ale také osvěžuje a odstraňuje tmavé kruhy. Navíc je vhodný pro všechny věkové skupiny.

MASKOVÁNÍ NEDOKONALOSTÍ

Korektor je základ. Pokud se snažíte své tváři dodat bezchybný vzhled, pak doporučujeme zkusit druhý nejprodávanější produkt a to hydratační korektor Benefit Boi-ing. Zabraňuje vysoušení pleti a má dlouhotrvající efekt. K dostání je ve 3 odstínech.

VYTVAROVANÉ OBOČÍ

Bojujete s nesouměrným obočím? Máte vyzkoušeno hned několik tužek a sad, ale stále to není ono? Pamatujte, že Benefit vyniká hlavně ve své úpravě obočí – takže pokud stále nevíte, po kterém produktu sáhnout, Benefitem to rozhodně nezkazíte. Můžete vyzkoušet například tužku na obočí Benefit Goof Proof, která zajistí úpravu během chvilky s dlouhotrvajícím efektem díky praktickému kartáčku.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s