Ponořte se do progresivity a inovací a objevte kouzlo parfémů a vůní značky Gucci

Francouzská značka Gucci nedávno představila horkou novinku, která ve vás vyvolá ty nezapomenutelné zážitky i okamžiky. Poznejte ji a třeba i vy se zamilujete…

Nostalgie

Horkou novinkou je parfémovaná voda Gucci Mémoire d’Une Odeur, která ve vás probudí ty nezapomenutelné okamžiky. Parfém je tvořen minerální dřevitou vůní ideální na denní nošení a speciální příležitosti. Dále v něm objevíte stopy po heřmánku, cedrovým dřevu, jasmínu, pižmu, santalovém dřevu a vanilce. Víte, že každá vůně, než objevíte světlo světa, nese svůj vlastní příběh? Mémoire d’Une Odeur, jak už jsme výše uvedli, je určena jak pro muže, tak ženu a také pro ty, kteří nejsou limitování věkem.

Romantická vůně pro každodenní nošení

Zažili jste někdy dokonalou květinovou kompozici s jiskřivými tóny? Pokud ne, pak byste měli zbystřit a věnovat pozornost dámské toaletní vodě Gucci Bloom Acqua di Flori. Galbanum, květ černého rybízu, čínský zimolez, jasmín, tuberóza, pižmo a santalové dřevo. Zkrátka, květinová vůně pro romantickou ženu a každodenní nošení. Tato vůně byla navíc druhou spoluprací kreativního ředitele módního domu Gucci a věhlasným tvůrce parfémů Albertem Morillasem. Světlo světa spatřila v roce 2018.

Parfémová novinka pro muže a ženy. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s