Všechny šampony s 15% slevou? Ano!

Udělejte si radost a dopřejte svým vlasům speciální vlasovou péči. K tomu navíc získáte i patnácti procentní slevu na všechny vlasové šampony.

HYDRATACE, HUSTOTA

Postrádají vaše vlasy hydrataci a hustotu? Nevadí, máme pro vás řešení. Pokud přemýšlíte, kterým produktem navrátit vašim vlasům hustotu i pružnost, tak doporučujeme vyzkoušet například šampon Kérastase Densifique Bain Densité. Šampon je tvořen kyselinou hyaluronovou (zajištění hydratace), ceramidy (posílení vlasového vlákna) a gluko-peptidy (kompenzace nepravidelnosti ve struktuře). Výsledkem je viditelná podpora objemu, hustoty vlasového vlákna a zvýšení odolnosti proti vnějším radikálům.

ČIŠTĚNÍ, OBJEM

Čistící šampon na vlasy? Ano! Jedná se o šampon L’Oréal Professionnel Serie Expert Volumetry, který dokonale pronikne do vlasového vlákna a zajistí objem až po 72 hodin. Šampon je také ideální pro unavené zplihlé vlasy. Dále má také antigravitační účinky a díky speciální technologii zadržuje až 82 % vlhkosti.

REGENERACE

Potřebujete obnovit odolnost vůči lámání vlasového vlákna? Vyzkoušejte šampon Wella Professional Fuisonmikronizovanými lipidy a aminokyselinami. Tento šampon nejenom vyhlazuje povrch vlasového vlákna, ale také zvyšuje lesk a podporuje ztracenou elasticitu vlasů.

šampon

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s