Payot: Miniatury kosmetických produktů si naprosto oblíbíte

Získejte roztomilé miniatury značky Payot, která již přes 100 let poskytuje kosmetickou péči. V čem tkví její síla? Hlavně v důvěře a autentičnosti.

Vše to závisí na nákupu nad částku jeden tisíc sto devadesát korun českých. Zaujmout by vás mohl například produkt Payot Les Démaquillantes. Jedná se o vůbec nejprodávanější produkt této značky – pleťová exfoliační voda s rozjasňujícím účinkem, díky které se zbavíte odumřelých buněk. Voda nejenom hloubkově hydratuje, ale také rozjasňuje, tonizuje a osvěžuje. Ve složení se nachází olivín, brusinkový a ananasový extrakt. Jak vodu aplikovat? Stačí ji nanášet ráno a večer pomocí vatového tamponu a pomocí krouživými pohyby pleť vyčistíte.

Za další oblíbený produkt této značky je rozjasňující krém s výtažky ze superovoce Payot My Payot Jour. Tento krém dodává pleti jak optimální hydrataci, tak rozzáření a také eliminuje známky únavy včetně stárnutí. V krému se nachází bobule goji, acai, aktivní bifidy a vitamin B5. Cenově ho pořídíte teď se slevou, konečná cena je osm set osmnáct korun českých.

Payot kosmetika

Payot. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s