Získejte k nákupu vůně značky Marc Jacobs dárek jen tak pro radost!

Máte rády roztomilé flakónky značky Marc Jacobs? Pokud ano, tak pro vás máme skvělou zprávu.

Oč se jedná? O nákup jakéhokoliv parfému či vůně této značky. Jak už je o značce známo, razí heslo, že jak móda, tak parfém má a může vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Proto se vždy jedná o ojedinělost, barevnost, výjimečnost a výraznost jak vůní, tak parfémů Marc Jacobs.

Velmi dobře hodnocenou vůní se stala Daisy Daze, která je zahalená do růžovo-zeleného kabátku. Navíc je tvořená jenom třemi ingrediencemi, kdy platí, že méně je více. Objevíte v ní stopy po mandarince, mirabelce a krémovém pižmu. Aktuálně na balení o padesáti mililitrech probíhá sleva ve výši osmnácti procent.

Další – velmi oblíbenou vůní – se stala Daisy Dream Daze, která je tvořena také jenom třemi ingrediencemi jako je vistárie, longan a čisté pižmo. Ve výsledku se jedná o ovocnoukvětinovou vůni. Zkrátka- limitovaná jarní edice vůni Daisy pro rok 2020 v okouzlujícím květinovém flakónku v odstínu cantaloupe aneb ve žlutém melounu zaujme každou slečnu. I tuto vůni pořídíte se slevou a to ve výši osmnácti procent.

A o kterou pozornost v podobě dárku se jedná? O praktický ručník v růžovo-žlutém plášti téže značky :)

Marc Jacobs Daisy. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s