Pořiďte si plavky až s 80% slevou – I. díl

Léto nám sice bude pomalu, ale jistě končit. To ale neznamená, že plavky již nikdy nevyndáme ze skříně. Tentokrát jsme si pro vás připravili dva články, díky kterým můžete pořídit stylové plavky až o několik stovek levněji.

Akce se vtahuje například na tyto černé jednodílné plavkymonokini. Aktuálně jsou k dispozici jen ve velikosti M a navíc s příjemnou slevou ve výši tři sta pět korun českých. Finální cena plavek činí jeden tisíc čtyři sta šedesát šest korun českých.

Se slevou můžete pořídit i tyto modré batikované dvoudílné plavky. Batika se letošní léto stala velice populární a všude v různých módních řetězcích se najde alespoň jeden kousek s batikovaným vzorem. Na tyto plavky se vztahuje také sleva ve výši sto sedmdesát osm korun českých. Konečná cena plavek činí sedm deset osmdesát devět korun českých.

Jste-li na sportovní plavky, pak k by vás mohly oslovit i tyto jednodílné sportovní plavky Aqua Sport. Plavky mají univerzální střih, který oceníte hlavně při tréninku – pokud se věnujete plavání. Na bocích jsou pak speciální vsadky, které opticky zeštíhlují postavu. Plavky byly ušité z velmi kvalitní italské látky, která je odolná vůči chlóru a UV záření. Aktuálně na plavky probíhá sleva ve výši dvou seti čtyřiceti korun českých. Finální cena plavek činí devět set osmdesát jedna korun českých.

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s