Rok 2020 přinesl hned několik kosmetických a parfémových novinek

I rok 2020 přinesl spoustu parfémových a kosmetických novinek. My pro vás máme výčet pár produktů, které se letos nově na trhu objevily.

Týká se to například parfémované vody Hugo Boss BOSS Alive. Tento parfém v sobě ukrývá dřevitouovocnou vůni, která je ideální pro ženy s inspirativním stylem života. Parfém je tvořen hned několika ovocnými tóny jako je černý rybíz, skořice, jablko, švestka, madagaskarská vanilka, indický jasmín, olivovník, cedru, santalové dřevo a aljašské dřevo. Aktuálně pořídíte osmdesát mililitrůpadesáti čtyř procentní slevou.

Další novinkou, která byla tento rok představena, je čistící pěna Neutrogena Curcuma Clear. Přípravek nejenom jemně a důkladně umyje celý obličej, ale také reguluje tvorbu kožního mazu a hloubkově hydratuje. Ideální především na citlivou, suchou a smíšenou pleť. Cenově ho pořídíte za sto padesát pět korun českých.

Poslední novinku, kterou vám zde představíme, je prodlužující řasenka pro extra objem. Řasenka zajišťuje jak plný objem při prvním nanesení, tak prodloužení délky řasy a intenzivní barvu. Aktuálně ji pořídíte za dvě stě devět korun českých.

Kosmetika

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s