Získejte hity roku 2020 s příjemnou slevou

Víte, které novinky se v minulém roce staly hity v oblasti parfémů a kosmetiky? Ne? My vám je prozradíme!

V akci objevíte například šampon pro barvené vlasy Wella Professionals ColorMotion+. Jedná se o komplexní péči, která po celé dva měsíce zabraňuje jak blednutí barvy, tak zachovává intenzitu vlasů. Vlasy jsou také posílené od kořínků po konečky, hladké a zářivé. Padesát mililitrů aktuálně pořídíte za cenu sto dvacet devět korun českých.

V akci objevíte také extravagantní parfém Carolina Herrera Good Girl Supreme, který je vyobrazený v černém vysokém podpatku. Parfém obsahuje stopy po lesních plodech, egyptském jasmínu a tonce fazole. Jedná se o orientální intenzivní vůni, která byla představena právě v roce 2020. Tvář ji propůjčila americká modelka a podnikatelka Karlie Kloss.

Tentokrát potěšíme i muže. Zástupcem pánského parfému se stal K by Dolce & Gabbana, který byl také představen v roce 2020. Jedná se o smyslnou, dřevitou aromatickou vůni s kořenitými tóny, která je tvořená cedrem, vetiverem, nagarmothenem, pačuli, lavandinem, šumivým citrusem, fíkovým nektarem, šalvějí, gerániem, jalovce, kardamomem a krvavým pomerančem. Sto mililitrů vůně pořídíte se slevou ve výši třiceti šesti procent s konečnou cenou jeden tisíc sedm set padesát korun českých.

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s