Pořiďte si kosmetický bestseller ve speciální letní akci! Platí nejen pro ženy

Léto máme v plném proudu a s ním i letní kosmetiku. My si pro vás připravili článek, ve kterém objevíte tipy na tři bestsellery, které aktuálně pořídíte se speciální cenou.

Akce se týká například toaletní vody Calvin Klein IN2U, která je ideální do letních dnů. Vůně obsahuje sicilský bergamot, listy červeného rybízu, grapefruit, orchidej, kaktus, ambru, vanilku a cedr. Balení o objemu sto padesáti mililitrech pořídíte za příjemnou cenu a to ve výši čtyř seti osmdesáti tří korun českých.

Akce se týká i antiperspirantu roll-on proti nadměrnému pocení Vichy Homme Deodorant pro muže. Tento antiperspirant je bez parfemace, neobsahuje alkohol a je vhodný i pro citlivou pokožku. Navíc nezanechává bílé stopy na oblečení. Aktuálně na něj probíhá sleva ve výši čtyřiceti dvou procent.

Do třetice vám představíme opalovací krém na obličej a tělo Vichy Idéal Soleil s SPF 50.Krém je hypoalergenní a díky SPF 50 poskytuje pokožce vysokou ochranu před slunečními paprsky. Dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, která hydratuje, mineralizovanou termální vodu Vichy, která pokožku regeneruje a také Wet Technology, která zajišťuje odolnost vůči potu a vodě.

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s