Dopřávejte svému tělu během letních dnů prvotřídní péči

Léto máme v plném proudu a s ním i teplotní rekordy. Aktuálně je počasí sice jako na houpačce, ale to neznamená, že naše pokožka netrpí. My si pro vás připravili výtažek tří zajímavých produktů, které vaši pokožku zachrání.

Multifunkční olej Nuxe Huile Prodigieuse

Tento multifunkční olej na tělo, vlasy a obličej si zamilujete. Nejenom, že pleti a pokožce hebkost a výživu, ale také se rychle vstřebává, nezanechává mastný film a je ideální do každého ročního období. Jeho směs květu pomerančovníku, magnólie, vanilky a dřeva si naprosto oblíbíte.

Hydratační tělové mléko

Hydratační tělové mléko za základ. Pokožka během letních dnů musí být vyživována, jelikož sluneční paprsky urychlují stárnutí a tím tak dávájí zelenou vysušené pokožce. Mléko Biotherm je tvořené vitaminem E, které pokožku vyživuje a výtažkem z citrusu, který má na starost svěží vůni.

Krém pro suchou až velmi suchou pokožku

Trápí-li vás suchá pokožka, která má sklony k atopickému ekzému, pak by vás krém CeraVe mohl zachránit. Tento krém byl vyvinut ve spolupráci s dermatology, je hypoalergenní a bez oleje a parfemace. Je vhodný jak na pokožku, tak pleť. Aktuálně jej pořídíte ve slevě – nejmenší balení o padesáti gramech pořídíte za cenu sto dvacet tři korun českých.

Multifunkční olej Nuxe Huile Prodigieuse. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s