Objevte kouzlo parfému Gucci Gorgeous Gardenia v čele s Miley Cyrus

Gucci, Gucci, Gucci. V poslední době poněkud často skloňované slovo. My si pro vás připravili výtažek z té řady, která je asi tou nejaktuálnější – Gucci Flora.

PARFÉM

Absolutní novinkou se stala parfémovaná voda Gucci Gorgeous Gardenia. Flakónek nás nadchnul hned na první pohled. Červená bobule, květ hrušky, mandarinka, plumérie, gardénie, jasmín, pačuli a hnědý cukr. Toť směs ingrediencí, které parfému dodají ovocnou vůni se špetkou květinových tónů. Nejenom, že parfém podtrhuje smyslnost každé ženy, ale také je vhodný pro každodenní nošení. K dostání ve třech balení – třicet mililitrů, padesát mililitrů a sto mililitrů. Cena začíná na jednom tisíci čtyř seti šedesáti devíti korun českých. A jako dárek k nákupu získáte i tělové mléko Gucci Flora (padesát mililitrů) zcela zdarma. Tváří parfému se stala americká zpěvačka Miley Cyrus.

TOALETKA

Zástupce toaletní vody je vůně Flora Gorgeous Gardenia Limited Eiditon 2020. Tato květinovo-ovocná vůně je ideální na jarní a letní období. Flakónek, který je zahalen do levandulové, nás natolik okouzlil, že ani tomuto produktu bychom neodolali. K dostání ve dvou balení – padesát a sto mililitrů.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s