Nepřehlédněte: parfém Jimmy Choo, rozjasňující make-up Shiseido, sérum Estée Lauder

Opět jsme si pro vás připravili výběr toho nejzajímavějšího na tento týden. Tenkrát se akce týká značek Jimmy Choo, Shiseido či Estée Lauder.

Sháníte chypre vůni? Zbystřete na parfémovanou vodu Jimmy Choo For Women. Parfém obohacený o hrušku, italský pomeranč, tygří orchidej, karamel a pačuli vás naprosto dostane. Je vhodný jak pro moderní ženy, tak pro každodenní výjimečné příležitosti. Balení sto mililitrů aktuálně pořídíte za jeden tisíc devadesát devět korun českých.

Který make-up si získal naprosto excelentní hodnocení? Rozjasňující liftingový make-up Shiseido. Tento make-up má střední vysoké krytí, sjednocuje nerovnoměrný tón pleti, je odolný vůči vodě, chrání pleť před UVA a UVB zářením a také se neslévá do vrásek a jemných linek. Počtěte si recenze uživatelek.

Noční protivráskové sérum Estée Lauder. Sérum, které díky své jedinečné technologii podporuje obnovu kožních buněk a také produkci kolagenu v pleti. Dále je tvořeno kyselinou hyaluronovou, antioxidanty, a naopak neobsahuje oleje, sulfidy, sulfáty a syntetické parfemace. Navíc je nekomogenní – to znamená, že neucpává póry.

Ilustrační foto. Zdroj: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s