Přemýšlíte, čím si udělat radost? Zbystřete nad novinkami v oblasti krásy a vůní

GUERLAIN

Tato značka přišla na trh s toaletní vůní pro ženy nesoucí název Aqua Allegoria Nettre di Sole. Složitý název, že? To samé platí i o ingrediencích – magnólie, vodní tóny, bergamot, jasmín arabský, růže, med, bílé pižmo a tonka fazole. Jedná se nejenom o svěží květinovou vůni, ale také o zlatý skvost doplněný o ikonický motiv včelí plástvi. Balení – sedmdesát pět mililitrů – pořídíte za jeden tisíc pět set osmdesát korun českých.

VICHY

Od této značky můžete pořídit obnovující liftingový krém proti vráskám. Krém pomáhá jak snižovat viditelné známky stárnutí, tak zpevňovat pleť, vyhlazovat jemné linky či vrásky, je hypoalergenní a pleti dodává potřebnou hydrataci. Aktuálně na něj probíhá sleva ve výši dvaceti sedmi procent.

CHLOÉ

Ani tato velmi oblíbená značka u žen nezůstává pozadu. Jako novinku představila dárkovou sadu Nomade, která obsahuje parfémovanou vodu (sedmdesát pět mililitrů), parfémované tělové mléko (sto mililitrů) a parfémovanou vodu v mini verzi (pět mililitrů). Cena této sady je jeden tisíc pět set devadesát devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s