Hello Kitty opět útočí! Tentokrát se spojila s vlasovou značkou Shu Uemura

Pokud také patříte mezi milovnice oblíbené postavičky Hello Kitty, která mimochodem není jenom pro dětské fanoušky, tak vás potěší i tato zpráva, která se týká další povedené kolaborace – tentokrát se značkou Shu Uemura.

Shu Uemura vznikla před více než padesáti lety. Zaměřuje se především na vlasovou kosmetiku jako jsou šampony, kondicionéry či bezoplachové péče. Novinkou je také všestranný balzám pro vlasy a pokožku, který momentálně pořídíte se slevou a to ve výši jednoho tisíce sto čtyřicet pěti korun českých.

Novinkou je například jemný čistící olej Shu Uemura Hello Kitty. Tento roztomilý skvost nejenom myje a čistí pokožku hlavy, ale také hydratuje a provoní příjemnou vůní. Čistící olej je vhodný pro všechny typy vlasů. Jak jej aplikovat? Stačí nanést přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěnit a opláchnout. Toť vše.

Ze stejné limitované edice objevíte i vyživující a hydratující olej pro normální až suché vlasy. Olej obsahuje UV filtr, hloubkově vlasové vlákno vyživuje, dodává jim hebkost, zabraňuje krepatění a dodává samozřejmě lesk.

Zdroj fotky: Notino.cz

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s