Dr. Jart+: Zázrak pro pleť se sklonem k červenání

Značku Dr. Jart+ jsme vám představovali již na blogu The Annette Vogue a to konkrétně v tomto článku z května 2020 a srpna 2021. Tímto článkem vám chceme především sdělit, že produkty Dr. Jart+ si můžete nově zakoupit i na dalším online shopu…

Dr. Jart+ je za nás kvalitní a kouzelná značka. My máme zkušenost s intenzivním krémem redukující začervenání pleti Dr. Jart+ Cicapair ™ Tiger Grass Color Correcting Treatment. Tento intenzivní krém redukující začervenání pleti je výborný, jelikož dokáže naprosto dokonale neutralizovat začervenání pleti a sjednotit její tón. Navíc zklidňuje citlivou pleť a hydratuje. Při aplikaci si můžete všimnout, jak se zelená barva krému postupně mění na tělovou. Krém také obsahuje minerální SPF filtr, který pleť chrání před UVA a UVB zářením.

Dále doporučujeme i zklidňující sérum proti zarudnutí pleti pro citlivou pleť Cicapair ™ Tiger Grass Re.Pair Serum. Nejenom, že opět zklidňuje začervenání a podráždění pleti, ale také zlepšuje její odolnost před vysušováním a navrací její rovnováhu.

Momentálně můžete pořídit oba produkty s příjemnou patnácti procentní slevou. Za nás prostě bomba.

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s