Tento týden v akci: MEDIBLANC, NOBEA a SpiriTime

Začněte týden s radostí a pořiďte si aktuální kosmetické drobnosti se slevou. Tentokrát jsme se zaměřili na značky Mediblanc, Nobea a SpiriTime.

MEDIBLANC

Tato značka nabízí v akci extra silnou ústní vodu, kterou můžete pořídit hned ve dvou balení – padesát a pět set mililitrů. Voda obsahuje xylitol, což je látka, která působí jako prevence proti zubního plaku, bylinky (heřmánek pravý, pupečník asijský, rozmarýn lékařský, lékořice lysá, křídlatka japonská, šišák, šalvěj lékařská a čajovník čínský) jako antioxidanty, 0,06 % chlorhexidinu diglukonátu, který společně s xylitolem zesiluje své antibakteriální účinky. Voda obsahuje i 22% alkohol.

NOBEA

Nobea tento týden nabízí pečující lak na nehty, který na rozdíl od běžných laků obsahuje vitamin A, C a E, ale také UV filtry, aldehydy, komplex rostlinných buněk (jablečné kmenové buňky, extrakt z mořských řas, goji a jírovec) a také kyslíkovou technologii, která v nehtech udržuje jejich přirozený balanc.

SPIRITIME

Hydratační sprchový gel Gourmet Time nejenom intenzivně myje pokožku a zbavuje nečistot, ale také intenzivně hydratuje, vyživuje a pečuje. Objem o velikosti dvou seti padesáti mililitrech pořídíte za rovných sto korun českých.

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s