Hydratační šampon Coco & Eve, vesmírná rtěnka MAC Cosmetics či zklidňující gel po opalování Bioderma. Zaměřeno na novinky

Plánujete si udělat během letních dnů radost? Pak zbystřete. Máme pro vás připravené tři nově uvedené jako vlasové, tak dekorativní a tělové produkty, které stojí za vyzkoušení.

Coco & Eve Like A Virgin Super Hydrating Shampoo

Aneb hydratační šampon pro lesk a hebkost vlasů. Tuto značku milujeme, protože má k dostání i jednu z nejlepších masek ever. Šampon neobsahuje žádné silikony, sulfáty a řadí se mezi veganské produkty. Nejenom, že vlasům poskytuje intenzivní hydrataci, ale také jim dodává lesk, pečuje o ně a čistí pokožku hlavy.

MAC Cosmetics Bronzing Collection Lustreglass Sheer-Shine Lipsticks

Tato lesklá rtěnka rtům zajišťuje hydrataci, péči, optické zvětšení a vysokou pigmentaci. Edice nabízí až pět odstínů. Rtěnka má navíc krémovou texturu a snadno se nanáší. Cena rtěnky je stanovena na pět set devadesát devět korun českých.

Bioderma Photoderm After Sun

Zklidňující gel po opalování s hydratačním účinkemchladivý efekt, hydratuje pokožku a rovněž ji po opalování zklidňuje. Jediná možná nevýhoda gelu je jeho mírná lepkavost po nanesení. Cenově ho momentálně pořídíte o osmnáct procent levněji, konečná cena je dvě stě osmdesát šest korun českých.

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s