Novinka: Tekutá rtěnka Maybelline, vyživující tónovací maska Glynt, maska pro barvené vlasy Yves Rocher

Plánujete si udělat tento týden radost? My pro vás máme skvělou zprávu. Momentálně byly na trh uvedeny novinky nejenom v oblasti vlasové kosmetiky, ale také v oblasti dekorativní kosmetiky.

DLOUHOTRVAJÍCÍ TEKUTÁ RTĚNKA MAYBELLINE

Novinkou dekorativní kosmetiky je dlouhotrvající tekutá rtěnka Maybelline SuperStay Vinyl Ink. Tato tekutá rtěnka má nejenom dlouhotrvající výdrž, ale také vysokou pigmentaci, snadno se nanáší, hebkou tekutou texturu a na výběr je až sedm sytě pigmentovaných odstínů. Cenově ji pořídíte za cenu dvě stě šedesát devět korun českých.

VYŽIVUJÍCÍ TÓNOVACÍ MASKA PRO ZVÝRAZNĚNÍ BARVY VLASŮ GLYNT

Mají vaše vlasy výrazný odstín a chcete ho ještě více zvýraznit a oživit? Doporučujeme vyzkoušet právě tuto novinku, vyživující tónovací masku pro zvýraznění barvy vlasů od značky Glynt. Tato maska je k dispozici hned v šesti odstínech – červená, oranžová, fialová, sluneční blond či platinová a další. Maska nadále obsahuje aktivní pigmenty, extrakt z řeřišnice luční a extrakt z kořene mydlice. Jedná se čistě o veganský produkt.

MASKA PRO BARVENÉ VLASY YVES ROCHER

Novinkou je i maska pro barvené vlasy Yves Rocher. Tato maska nejenom prodlužuje životnost barvy samotné, ale také vlasům dodává lesk, hebkost a intenzivní hydrataci. Zajímavostí masky je také to, že obsahuje minimálně 94 % přírodních složek. Cenově ji pořídíte za příjemných devadesát devět korun českých.

Gigi Hadid pro Maybelline New York. Zdroj fotografie: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s