Tento týden v akci: NOVELLISTA, Christina Aguilera, Sol de Janeiro

Září máme v plném proudu a s ním i akci týdne, díky které si můžete pořídit vybrané kosmetické produkty s příjemnou slevou. O které konkrétní produkty se jedná?

NOVELLISTA

Hledáte-li značku parfémů, která nabídne rozmanitost různých vůní, pak se doporučujeme zaměřit na značku NOVELLISTA. Tato značka nabízí vůně od květinových po ovocné, dřevité, kořenitéorientální. A protože se blíží podzim, je na čase vyměnit ovocné květinové vůně, které byly ideální pro jaro a léto, za kořenité a dřevité – ty jsou ideální na podzim a zimu. Jedním z takových parfémů je Desert Wood, který je tvořen muškátových oříškem, růžovým pepřem, zázvorem, šafránem, kadidlem, chilli, benzoinem, lorenoxem a santalovým dřevem. Navíc se jedná o unisex vůni.

CHRISTINA AGUILERA

Parfémy Christiny Aguilery jsou takovou naší srdcovkou. Mezi náš nejoblíbenější parfém patří Christina Aguilera By Night, který je, dle nás, naprosto ideálním na podzim a zimu. Obsahuje stopy po jablku, rebarboře, ananasu, frézii, mandarince, heliotropu, broskvi, konvalince, ambře, mechu, vanilce a santalovém dřevu. Vhodný především pro ženy, které milují eleganci a ženskost. Ideální na večery i speciální příležitosti.

SOL DE JANEIRO

V akci naleznete i rozjasňující tělový krém brazilské a velmi oblíbené značky Sol de Janeiro. Tento rozjasňující krém nejenom sjednocuje barevný tón pokožky, ale také bojuje proti zarůstání chloupků, redukuje tmavé skvrny, hydratuje, vyhlazuje a pomáhá produkovat elastin a kolagen. Navíc udržuje vlhkost v pokožce. K dostání ve dvou balení – sedmdesát pět mililitrů a dvě stě čtyřicet mililitrů.

Zdroj fotografie: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s