Tento týden v akci: Armani, Estée Lauder, theBalm

Říjen máme v plném proudu a s ním i akci týdne, díky které si můžete pořídit vybrané kosmetické produkty s příjemnou slevou. O které konkrétní produkty se jedná?

ARMANI

Kolekce parfémů a vůní je opravdu jedinečná. Avšak někdy nám přijde, že jsou všechny vůně z jedné kolekce víceméně na stejný princip – což je pravda – ale někdy máme problém nalézt nějaký rozdíl, když se vůně rozleží – ale přeci jenom se parfém Armani Sí Passione v něčem malém od klasické Sí liší. „Passione“ obsahuje stopy po černém rybízu, bergmatou, růži, jasmínu, cedru a pačuli. Ve výsledku se jedná o ovocnou až květinovou vůni ideální do podzimních dnů.

ESTEÉ LAUDER

V akci také objevíte i novinku, kterou je dlouhotrvající make-up Estée Lauder v MINI verzi! Pokud tedy sháníte make-up, který hodíte do kabelky a budete ho brát jako pohotovostní, pak by vám tento skvost neměl chybět. K dostání je až ve třinácti odstínech a cenově ho pořídíte za čtyři sta devadesát devět korun českých – díky akci o třicet šest procent levněji. Tento make-up poskytuje dlouhotrvající krytí po celý den, zmatňuje, je voděodolný, lehký a nemá mastné složení.

THE BALM

Asi vám neuniklo, že kosmetická značka theBalm patří mezi naše oblíbené kosmetické značky vůbec a to hlavně díky skvělému bronzeru či tónovacímu krému. No a právě tento týden je v akci bronzer Bahama Mama, který se stal takovým multifunkčním líčidlem a kromě bronzeru ho lze použít i jako stíny či kontura. Navíc je cenově naprosto přijatelný a pořídíte ho momentálně se slevou – a to ve výši dvou seti čtyřiceti šesti korun českých.

Zdroj fotografie: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s