Správná funkce srdce a cév, přírodní antioxidant či podpora zdraví hormonální činnosti. Využijte 15% slevy na všechny produkty z této kategorie

Období podzimu a zimy znamená, že starání se o své zdraví je v tomto období více než nezbytné. Využijte momentální patnácti procentní slevy, díky které pořídíte veškeré produkty této kategorie levněji.

NORMÁLNÍ FUNKCE SRDCE A CÉV

Jak se správně starat o správnou funkci srdce a cév? Například díky tomuto doplňku stravy Tibet ZEN kapky. Ty působí nejenom jako antioxidant, ale také podporují trávení a přispívají k psychické pohodě. Cenově je po slevě pořídíte za dvě stě padesát sedm korun českých.

PŘÍRODNÍ ANTIOXIDANT V BIO KVALITĚ

Spirulina, pšeničná tráva, ječmen, list vojtěšky, řasa Wild Wrack a chlorella. Přesně tato směs vám dodá sílu v podobě přírodního antioxidantu. Kapsle je dobré užívat jednoutřikrát denně s jídlem.

PODPORA ZDRAVÍ HORMONÁLNÍ ČINNOSTI

Správná funkce hormonální činnosti u ženy je naprosto zásadní. Jedná se o směs Myo-Inositolu a kyseliny listové, která poskytuje správnou a optimální hladinu živin. Navíc se jedná o veganský produkt.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s