Mýdlové“ parfémy nesednou hned tak každému. Za těmi nejznámějšími stojí značky Chanel, Guerlain či Tom Ford

Mýdlové aldehydové parfémy mají více než společné. Poznáte je nejenom díky pastelové zelené, nýbrž díky obsažené složce vetiver a neroli, které objevíte v popisu složení.

GUERLAIN…

Jednou takovou vůní je toaletní vůně Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver. Tato vůně obsahuje navíc bazalku, bergamot, petitgrain, fík, pomerančový květ, růži, neroli, vetiver a pižmo. Napoprvé vás možná neočaruje, ale věřte, že postupem času si její srdce získáte. A předevšímd design flakonku je naprosto dokonalý. Ale jestli vám i tak nesedne, pak se podívejte po dalších z této kolekce.

MÝDLOVÝ SKVOST CHANEL 19

Chanel 19. Typická „mýdlová“ vůně, která jen tak někomu nesedne. Navíc se říká, že právě tyto aldehydové vůně jsou vhodné spíše pro starší ženy, ale někdy zkrátka padne i mladým. Tento mýdlový skvost obsahuje kosatce, narcis, růži, konvalinku, vetiver, kůži, mech, santalové dřevo, neroli, bergamot a zelené tóny. Zkrátka Chanel 19 je jedinečnou květinovou aroma vůní se zelenými tóny pro romantické ženy. Navíc ji pořídíte až o třicet devět procent levněji.

NĚCO PRO PÁNY…

Další zelenou vůní je i Tom Ford Grey Vetiver. Ale pozor, nenechte se zmást. Jedná se o svěží dřevitou pánskou vůni, která dokonale zachycuje smysl pánské módy značky. V parfému se dále ukrývá grep, pomerančový květ, šalvěj, muškátový oříšek, kořen kosatce, olej z bobulí pimentovníku, vetiver, dřevité tóny, dubový mech a ambru.

Zdroj fotografie: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s