Imunita není jen o dostatku tekutin, pohybu a pestré stravě. K jejímu zvýšení napomůžou především i betaglukany

Zdraví nás trápí přeci jenom více v zimním období než během léta. S ním souvisí i správná funkce imunity, která je během zimy snížená. Čím imunitu podpořit?

Imunitu podpoříte například bylinným extraktem z ženšenu značky Allnature. Tento doplněk stravy nejenom přispívá k normální funkcni imunitního systému, ale také pozitivně působí na psychiku či celkový stav organismu. Momentálně ho pořídíte se slevou a to o patnáct procent levněji.

Co ale nejvíce platí na zvýšení imunity? Za nás to jsou betaglukany, o kterých se v poslední době mluví čím dál tím více. Je škoda, že se o betaglukanech nemluvilo již dřív, jelikož v sobě mají opravdu kouzelné účinky. Takovými betaglukanem na podporu imunity je doplněk stravy Betaglukan Maximal 90 % značky Renovality. Velkou zajímavostí jsou i jeho recenze, kde každý uživatel, který zakoupil tento produkt, si pochvaluje, že nebyl během užívání nemocný.

Samozřejmě, že to není jenom o doplňcích stravy, ale také o zdravém životním stylu jako je dostatek tekutin (zejména čisté vody) a zdravá pestrá strava. Ale věřte, že síla betaglukanů je unikátní a pokud má člověk i správně nastavenou mysl, má vyhráno.

Zdroj fotografie: Warwickshire.gov.uk

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s