SHISEIDO – JAPONSKÁ SÍLA KOSMETIKY

Chcete vědět, která kosmetická značka patří mezi nejoblíbenější? Spíše bychom vám měli ještě prozradit to, která JAPONSKÁ kosmetická značka patří mezi ty nejoblíbenější! Ano, máme na mysli právě značku Shiseido, kterou vám v tomto článku rádi představíme.

Pokud značku vůbec neznáte, tak je možná ten nejlepší čas, kdy se o ní něco dozvědět. Jedná se o velice exkluzivní japonskou značku, která vznikla již v roce osmnáct set devadesát dva. Aktuálně se považuje za nejstarší značku výrobců pleťových produktů na světě. Je dobré také zmínit to, že se jedná o velice a vysoce kvalitní a efektivní produkty. Nejenom, že propojuje orientální kulturu, ale také pokrokové technologie. Výsledkem jsou pak inovativní produkty, které si získali oblibu u mnoha žen.

Zdroj: Google

Zdroj: Google

Nejprodávanějším kosmetickým produktem se stal oční krém proti otokům a vráskám. Nejenom, že účinně hydratuje a pleť zklidňuje, ale také napomáhá vyhlazení vrásek v oblasti očního okolí. Dále také zabraňuje vysušování pleti a eliminuje známky stárnutí. Je vhodný pro všechny typy pleti. Co na krém říkají majitelky?

Názor: Je to už můj třetí oční krém od Shiseido, druhý od benefiance, těžko říct, který je lepší, zda Shiseido Benefiance 24 hour či tenhle., každopádně kvalita velmi vysoká, jsou mastnější, ale ten vyhlazující efekt za to stojí!Také doporučuji, i pro ženy, které nemají vysloveně sucou pleť.

Cena krému je jeden tisíc devadesát devět korun českých.

Dalším TOP produktem je oční sérum proti vráskám, otokům a tmavým kruhům. Na rozdíl od očního krému tento zlepšuje pružnost pleti v okolí uší a obnovuje mladistvou vitalitu pleti. Věkově je samozřejmě tato řada omezená, doporučuje se používat tyto krémy vě věku kolem padesáti let a výš. Cena séra je jeden tisíc dvě stě čtyřicet devět korun českých.

Abychom zde nepsali jenom o očních krémech, dovolíme si zmínit i zjemňující a hydratační toner. Tento toner je ideální především pro ty, které trápí nedostatek hydratace. Díky toneru bude vaše pleť změkčená, udržovaná, zlepšená a pružná.

Názor majitelky toneru: Po tomto séru je pleť zářivá a odpočinutá, jako po týdenní dovolené. I okolí si toho všimlo. Za mě určitě funguje!

Cena toneru je čtyři sta sedmdesát devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s