Dárek k Vánocům? Zdravá pleť

Čím udělat radost své drahé polovičce? Máme pro vás opět tip. Jestliže si lámete hlavu, co dát své mamince, babičce, sestře či přítelkyni pod stromeček, tak my máme jasno – zdravá pleť. Můžeme potvrdit, že pleťovou kosmetikou opravdu nic nezkazíte. A které pleťové produkty doporučujeme?

Určitě bychom se zaměřili na lékárenské značky – tím myslíme Vichy či La Roche – Posay. Obě tyto značky nabízí hned několik dárkových sad s pleťovou kosmetikou, která nikdy neomrzí.

Doporučujeme například sadu Vichy Normaderm XI. Tato sada obsahuje zkrášlující hydratační fluid pro dospělé se sklonem k nedokonalostem pleti 24 h 50 ml, hloubkově čisticí gel pro mastnou a problematickou pleť 15 ml a micelární čisticí voda pro citlivou pleť 3 v 1 Pureté Thermale 30 ml. Cena sady je tři sta devadesát devět korun českých.

Vichy Liftactiv Supreme II. Další kosmetická sada, která stojí za pořízení. Ideální je pro citlivou pleť, která má sklon k alergiím. V sadě objevíte denní liftingový krém pro normální až smíšenou pleť 50 ml, noční liftingový vypínací krém proti vráskám Liftactive Nuit Supreme 3 ml a micelární čisticí voda pro citlivou pleť 3 v 1 Pureté Thermale 30 ml. Cena sady je šest třicet devět korun českých.

Poslední sadu, kterou vám představíme, je pro zralou pleť. V sadě je obsažen remodelační gel krém s okamžitým účinkem pro normální až smíšenou pleť 50 ml, remodelační sérum s okamžitým účinkem pro všechny typy pleti 3 ml a micelární čisticí voda pro citlivou pleť 3 v 1 Pureté Thermale 30 ml. Cena sady je šest set osmdesát devět korun českých.

Doufáme, že jsme vám aspoň trochu k výběru pomohli.

Vichy kosmetika | Zdroj: Weheartit.com

Vichy kosmetika | Zdroj: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s