Nepřehlédněte: Giorgio Armani Si, Lancome a Kérastase

Tento týden se v akci objevilo hned několik zajímavých produktů. My si pro vás připravili tři nejzajímavější, které aktuálně pořídíte s výraznou slevou.

PARFÉMOVANÁ VODA GIORGIO ARMANI SI

S tímto parfémem máme bohaté zkušenosti a musíme uznat, že se jedná opravdu o zajímavou vůni, která ve vás vyvolá nostalgické pocity. Navíc se jedná o chypre ovocnokvětinovou vůni, která je určená pro moderní elegantní ženy. Navíc se parfém hodí pro každou příležitost. Aktuálně jej pořídíte o třicet osm procent levněji.

ROZJASŇUJÍCÍ OMLAZUJÍCÍ KRÉM LANCOME

Tento krém obsahuje výtažek z lněného semínka, schizandry a také barevné pigmenty. Krém vyhlazuje jemné linky, zpevňuje povadlou pleť, hloubkově vyživuje a je vhodný především pro zralou pleť. Cenově ho pořídíte o dvacet sedm procent levněji.

SUCHÝ OLEJ NA VLASY KÉRASTASE

Na tento suchý olej na vlasy se dočtete jenom samé skvělé recenze. K tomu odpovídá i hodnocení, které je pět z pěti hvězdiček. V čem tkví jeho síla? Především v jeho přírodním složení, které je tvořené vitaminy C a D, olejem z kamélie, arganovým olejem, olejem z pracaxi a kukuřičným olejem.

Ilustrační foto. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s