FANTASY & BELIEVE BRITNEY SPEARS

Po článku o Gwen Stefani jsme se zaměřili na další americkou zpěvačku. Kdo patří mezi nejproduktivnější zpěvačky v parfémovém průmyslu? Možná tipujete americkou zpěvačku Christinu Aguileru, ale my si dovolujeme podotknut její kolegyni či sokyni – Britney Spears.

web

Britney Spears se dostala do povědomí od roku 1999, kdy nahrála svůj první debut. Od té doby si získala mnoho svých příznivců po celé zemi. Mimo svých skandálů je teď vzornou matkou a snaží se pracovat i na své hudbě. Ale co ji také velice baví, jsou parfémy.

Vůně Britney Spears mají na první pohled velice zajímavý a společný podtext. Vše to závisí na designu, který je zkrátka v něčem stejný a určitý aspekt se opakuje v každé vůni – i když vám vůně mohou připadat všechny stejné.

britney

Nejprodávanější vůní se stala vůně Fantasy. Vůně v sobě obsahuje tyto hlavní ingredience – kiwi, jahodu, orchidej, jasmín, čokoládu, pižmo, orris a dřevo. Tato ovocná až květinová vůně je zahalena do velice nápaditého růžového flakónku v podobě růžové koule.

I vůni Believe můžeme řadit mezi nejoblíbenější vůně vůbec. Kombinace guave, mandarinky, růžového pupenu, pralinky, pačuli a ambry dokáže vykouzlit nezapomenutelnou vůni. A také – tento parfém je dokonalým vyjádřením lásky a smyslnosti. Zkuste se oddat pokušení a následně uvěřte síle své ženskosti.

Tyto, ale i další parfémy objevíte na stránce, kde nejenom vůně pořídíte za velmi nízké ceny.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s