STUDDED FLATS

Všimly jste si, že hitem letošního léta budou také takzvané „studded flats“? Poprvé jste mohly tento trend zaznamenat na Instagramu, kde především zahraniční bloggerky si tyto boty oblíbily. Jedná se o inspiraci botami značky Valentino, kdy cena originálních bot mnohdy stoupne až na několik tisíc korun. Tato koláž by vám měla dát přehled o tom, že i „studded flats“ se dají pořídit za příjemnou cenu a nemusíte proto šetřit několik měsíců – to už je především na vás.

Economy class – v této části pořídíte „studded flats“ do tisícovky. Například zahraniční e-shop CharlotteRusse.com vám pomůže při výběru těch správných.

Business class – potrpíte si na kvalitní a luxusní obuv, ale nechce se vám moc investovat? Zavítejte na stránky LordandTaylor.com, kde tyto ostnaté balerínky pořídíte okolo dvou tisíc korun českých.

First class – chcete si dopřát opravdu značkový a kvalitní luxus? Máte dvě možnosti. Buď navštívíte butik Valentino, nebo zavítáte na stránky Stylebop.com, kde „studded flats“ značky Valentino také najdete.

Koláž vytvořila Aneta Krubnerová

Koláž vytvořila Aneta Krubnerová

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s