JAK DOCÍLIT JEMNÉ POKOŽKY NOHOU?

Mít jemné hladké nohy je zásadou každé, většina, žen. V dnešní době si můžeme jemné nohy “vykouzlit” pomocí dvou metod – buď klasickým holením – nebo voskovými pásky. Co vy preferujete? Myslíme, že určitě mnoho žen preferuje především klasické holení žiletkou. Co ale neví je to, že díky voskovým depilačním páskům odstraní výrůstek vlákna i s kořínkem. A právě na voskové depilační pásky jsme zaměřili tento článek, který by vám mohl pomoci i s výběrem.

Máte suchou pokožku? Doporučujeme vyzkoušet voskové depilační pásky Veet Wax Strips. Tyto pásky nejenom odstraní chloupky na těle dlouhé i čtyři týdny, ale také zanechávají pokožku příjemně hydratovanou a vláčnou. Navíc eliminují podráždění. Pásky obsahují složení s výtažkem aloe vera, které působí protizánětlivě a přináší velký přísun hydratace. Mandlový olej naopak podporuje hloubkovou hydrataci pokožky, u které nezanechává mastný film. Cena pásek je sto dvacet čtyři korun českých.

Pokud vaše pokožka patří mezi ty více citlivé, je dobré používat pásky určené pro citlivou pokožku. Opět máme na mysli značku Veet, konkrétně Veet Wax StripsTyto pásky obsahují mandlový olej společně s vitaminem E. Společně nejenom zvláčňují, ale také zklidňují.

A jestliže nerozlišujete, zda máte citlivou či suchou pokožku, pak doporučujeme depilační gel Veet Depilatory Gel. Díky glycerinu zjemňuje kůži a zároveň hydratuje. Zanechává příjemnou vůni a také dokonale hladkou pokožku bez chloupků. Cena gelu je osmdesát devět korun českých.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s