Chraňte vlasy před sluncem

Léto máme v plném proudu. S ním i nepřetržité sluneční paprsky, které dopadají nejenom na naší pleť a pokožku, ale také na vlasy. A právě vlasy to od sluníčka v podstatě nejvíce “schytávají”. Proto doporučujeme se zaměřit především na vlasovou kosmetiku a zainvestovat.

Vůbec nejprodávanějším produktem v kategorii “vlasy namáhané sluníčkem” zvítězil čistící šampon TIGI Bed Head Totally Beachin. Čím si získal popularitu? Nejenom, že důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy, ale také vlasům dodává ztracený lesk a ve výsledku je zanechává jemné a hladké. Dle slov uživatelek tohoto šamponu je zkrátka hvězdou. Proč? Krásně voní, pění a plní vše, co je slíbeno. Jak šampon aplikovat? Šampon jemně vmasírujte do vlhkých vlasů a důkladně opláchněte.

Kterou masku? 

Různých vyživujících masek je na trhu hned několik. Pro vlasy namáhané sluncem doporučujeme tuto vyživující masku L´Oréal Paris Professionnel Série Expert Solar Sublime. Dvě stě padesát mililitrů pořídíte za tři sta čtyřicet pět korun českých.

Stoprocentní ochrana před sluncem

Pokud vlasům chcete dodat ještě více maximální ochranu, než vylezete na sluníčko, doporučujeme zkusit ochranný sprej TIGI Bed Head Beach Bound. Proč? Nejenom, že je vlasům dodán přitažlivý lesk, ale také vitalita a zvýšená hustota. Jak sprej aplikovat? Stačí nanést ideální množství na ručníkem vysušené vlasy a následně neoplachovat.

Chraňte vlasy před sluníčkem. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s