VLASY – LESK & HYDRATACE.. JAK NA TO?

Trpíte suchými nepoddajnými vlasy? Vyzkoušejte jedinečné oleje včetně sér, které vaše vlasy obohatí o přísuny minerálů a kvalitních látek.

Ze své zkušenosti bych ráda doporučila značku Brische. Jedná se o takovou značku, která svým klientům nabízí kvalitní produkty za velmi příjemné ceny. Pochází ze Španělska, kde si ji také oblíbila španělská hollywoodská herečka Penelope Cruz.

Vlasy. Téma, které bylo, je a bude stále velmi diskutovaným, hlavně v létě. O vlasy bychom my, ženy, měly pečovat neustále. Hydratace a ochrana před přímým sluníčkem je více, než samozřejmostí. Proto bychom neměly zapomínat na hydratační séra a oleje. A které vám vlasy obohatí a dodají jim sílu a lesk?

large (2)

Intenzivní sérum Brische Punished Tips je určené pro velmi suché, poškozené až roztřepené konečky vlasů. Sérum poskytuje svěží hydrataci, která působí jako první pomoc při roztřepených koncích. Obsahuje speciální komplex, který je spojen s vyhlazovacími polymery. Tento komplex proniká do poškozeného místa a následně začíná působit. Při pravidelném používání budou vaše suché poškozené konečky krásné hebké, vyhlazené a chráněné před vnějšími škodlivými faktory a poškozením.

Sérum aplikujte na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Ideální množství vmasírujte po celé délce a vlasů až po konečky. Neoplachujte. Následně vlasy upravujte dle vaší potřeby. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

 

Jedinečné sérum Brische Argán Oil v olejové bázi dokáže vaše vlasy hloubkově vyživit, rozjasnit a dodat jim nepřehlédnutelný lesk. Obsahuje vysoký obsah výtažku arganového oleje, který vlasům poskytuje maximální lesk, vyhlazení a zabraňuje třepení konečků. Sérum nezatěžuje vlasové vlákno a usnadňuje styling. Přípravek nemastí vlasy a důkladně se vsákne do vlasového vlákna. Díky Brische Argán Oil budou vaše vlasy lesklé a sametově hebké! Vyzkoušejte další produkty španělské kosmetické značky Brische, které se svou kolekcí Argán Oil nabízí vlasům jedinečný profesionální zážitek!

Malé množství séra naneste do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte a upravuje dle vaší potřeby. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

Obě séra obsahují tyto účinky:

  • přísun hydratace
  • výživa
  • ochrana před vnějšími škodlivými faktory
  • vyhlazení, jemnost
  • nemastí a nezatěžuje vlasy

Cena se obou sér se pohybuje okolo dvou seti sedmdesáti korun českých.

Pamatujte, že starání se o vlasy je samozřejmostí!

Pokud chcete vyzkoušet další produkty této značky, doporučuji navštívit jednu z největších internetových parfumerií, kde tyto produkty pořídíte za velmi příjemné ceny.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s