TOP 3 – DÍVČÍ VŮNĚ

V předchozím článku jsem vám představila TOP tři parfémy, které aktuálně na jednom z největších internetových parfumerií v České republice pořídíte za super akční ceny! Mezi TOP parfémy byla zmíněna například Chloé Chloé, která patří mezi mé nejoblíbenější, dále Dior J´Adore či tajuplná Lady Gaga, která se stala velmi oblíbenou mezi náctiletými.

V následujícím článku vám představím další tři parfémy, které sama vřele doporučuji ohledně mých zkušeností.

David Beckham Signature. Úžasná vůně. Vlastnila jsem již před pár lety, ale i tak si vždy, i po těch letech, vybavím její éterickou květinovou vůni. Už i design flakonku tomu jasně napovídá. V této zajímavé vůni objevíte stopy po anýzu, granátovém jablku, orchideji, pačuli, pižmu, vanilce a jantaru. Oceňuji její dlouhodobou a intenzivní výdrž. Vůni vřele doporučuji :)

Guess Girl. Tuto vůni doteď mám a jsem s ní naprosto spokojená. Velmi mi připomíná jarní dubnové dny, kdy se nevyzpytatelné počasí stále měnilo.. Je ideální pro ty, které milují ovocné hravé vůně. Naleznete v ní stopy po melounu, bergamotu, malině, trnovníku akátu, lilii, orchideji, vanilce a santalovém dřevu. Zkrátka ideální kombinace :)

Guess Seductive I´m yours.. tak tato vůně je bezesporu jedna z mých prvních a hned nejoblíbenějších. Obdržela jsem ji asi tři roky zpět, ale na tuto vůni se nedá vůbec zapomenout. Je spojená s různými vzpomínkami, událostmi… Pivoňka, marakuje, lilie, orchidej, magnólie, květ Tiaré, pačuli, pižmo, vanilka, vetiver a dřevo.. všechny tyto ingredience v ní objevíte.. ale samozřejmě ve finálním výsledku.. ten je prostě okouzlující. Doporučovala bych ji pro chladnější dny, jako podzim či zima.. Samy uvidíte, že vás nezklame!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s