VSAĎTE NA SHISEIDO..

Trápí vás, že nemáte dokonalou pleť? Od teď už nemusíte! Následujte tento článek.

Myslíme, že mnoho z vás i nás stále nenarazila na tu správnou kosmetickou značku. Mezi ně se někdy řadíme i my, kdy zkoušíme všechno možné, ale ne aby to vždy pleti sedlo. Tentokrát jsme se zaměřili na kosmetickou značku Shiseido, která se řadí mezi populární kosmetické značky vůbec. Vřele vám doporučíme, co používat na hluboké vrásky, jak sjednotit svou pleť, pomůžeme vám vybrat ten správný korektor či make-up. Shiseido se řadí mezi ty kosmetické značky, které jsou na úrovní světově proslulých. Tím je například Lancome, Yves Saint Laurent či Chanel. Nejprve bychom vám představily oční protivráskový sérum určený pro všechny typy pleti.

Toto protivráskové oční sérum je vhodné pro ty, které trápí hluboké vrásky kolem očí a stále si neví rady, jak vráskám předejít. Je ideální především pro suchou pleť, ale i normální či smíšená není vyloučena. Věková kategorie se pohybuje od zralého věku, kdy se začínají tvořit hluboké vrásky. Krém obsahuje účinný systém Anti-Photowrinkle, který chrání pleť před jejím vysušováním. Dále je v něm obsažen i výtažek z řas Chorella. Ten na druhou stranu eliminuje nepříznivé vlivy z prostředí – například UV paprsky. Cena krému je devět set devadesát devět korun českých.

Potřebujete svou pleť sjednotit? Vyzkoušejte tento kompaktní pudr pro všechny typy pleti. Jeho síla spočívá v tom, že účinně zakrývá póry a omezuje nežádoucí lesk. To je možná dobrá zpráva pro ty, které trápí na pleti odlesky v důsledku mastné pleti. Dále pleť chrání před UV zářením s faktorem SPF 15. Nejenom, že vaše pleť bude posílená, ale také omlazená. Cena kompaktního pudru je pět set dvacet pět korun českých.

 

Dalším skvělým produktem je tato rozjasňující tvářenka. Nejenom, že má skvělou výdrž, ale také dokonale prozáří vaší pleť. Cena tvářenky je šest set šedesát devět korun českých.

Tyto, ale i další produkty objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s