GLADE, VICTORIA´S SECRET, MIMONI A DAVID BECKHAM!

Milé dámy. Nakupte si na Vánoce za nejlevnější ceny na trhu! Aktuálně jsem pro vás připravila ty produkty, které pořídíte za opravdu nejnižší částku:) Čeho se to bude týkat?

Máte dilema, kterou svíčkou si naladit vánoční atmosféru? Možná vám rozhodnutí ulehčí tato okouzlující vánoční svíčka Glade Cosy Apple & Cinnamon :) Pokud tuto vánoční svíčku zapálíte, tak vám nádherně provoní celý byt díky skořici a jablku :) Značka Glade má hned několik úžasných vůní – například typ japonské zahrady, kterou si zamilujete! Cena svíček je krásných osmdesát pět korun českých.

Další úžasnou věcí, která se aktuálně nachází ve vánoční slevě, je tělový sprej pro ženy značky Victoria´s Secret. Konkrétně se jedná o Sheer Love. Mně osobně se velmi líbí flakonek a celkově design :) Je fakt, že produkty Victoria´s Secret jsou velmi oblíbené a mnoho slečen si je každoročně přeje pod stromeček :) Navíc, pokud byste tento tělový sprej pořizovali například na letišti, cena by vás mohla hodně překvapit – pohybuje se i kolem několik stovek korun českých. Zde ve vánoční akci ho pořídíte za krásných dvě stě čtyřicet korun českých.

Milujete film Mimoni? Máte mladšího sourozence například a nevíte, co mu pod stromeček pořídit? Co takhle toaletní vodu EP Line Minions? :) Jedná se o toaletní vodu o objemu padesáti mililitrů. Myslím, že právě design je natolik osloví, že nebudou chtít žádnou jinou vůni používat :) cena toaletní vůně je tři sta dvacet pět korun českých.

A pokud nevíte, co pořídit svému drahému.. co takhle toaletní vodu pro muže od Davida Bechkama? Já osobně chválím jeho vůně, včetně vůně od Victorie Beckham, protože mi přijdou na tu cenu a vůbec celkově dobře propracovaný a mají dlouhou výdrž :) Tato vůně v sobě obsahuje stopy po grapefruitu, kardamomu, bergamotu, muškátovém oříšku, fialce, anýzu, santalovém dřevu a pačuli. Cena toaletní vody je tři sta dvacet korun českých.

A co vy? Už máte pro své nejbližší dárky? Tyto, ale i další mají na stránce, kde nejenom vánoční kosmetiku pořídíte za velmi příjemné a nízké ceny. :)

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s