S TĚMITO VŮNĚMI PROVONÍTE CELÝ DEN

Přemýšleli jste někdy nad tím, které vůně vydrží po celý den? Pokud stále bádáte, který parfém či vůni si pořídit, aby vás intenzita nezklamala, doporučuji si přečíst pár těchto tipů :)

PRO MUŽE

Vřele doporučujeme vůni značky Calvin Klein Eternity for Men. S touto vůní jsou muži opravdu spokojeni. Jsou v ní ukryty stopy po levanduli, zelených tónech, mandarince, pelargonii, šalvěji, bazalce, jasmínu, jantaru, vetiveru a po santalovém a růžovém dřevu. Na vůni samozřejmě probíhá zajímavá akce: sto mililitrů toaletní vody pořídíte za cenu pět set padesát pět korun českých.

Další trefou do černého je vůně 1 Milion od Paco Rabanne. Grapefruit, máta, pomeranč, skořice, kůže, ostré tóny, růže, pačuli, ambra a dřevo. Tuto vůni mohou používat jak mladí muži, tak starší. Dle popisu představuje 1 Milion životní cestu ambiciózního a úspěšného muže, který si jde za svým snem a životním cílem. Opět probíhá akce: sto mililitrů toaletní vody pořídíte za cenu jeden tisíc tři sta padesát pět korun českých.

PRO ŽENY

Klasika, která nikdy neomrzí… La Vie Est Belle. Černý rybíz, hruška, jasmín, kosatec, květ pomerančovníku, pralinka, pačuli, tonka fazole a vanilka. Přesto, že této vůně je všude všeho mnoho, tak se stále drží na předních příčkách prodeje.

Akce: Padesát mililitrů parfémované vody pořídíte za cenu jeden tisíc tři sta šedesát pět korun českých.

La Vie Est Belle Lancome | Zdroj: Weheartit.com

La Vie Est Belle Lancome | Zdroj: Weheartit.com

Druhou intenzivní vůní je magický Crystal Noir od proslulého italského Versace. Je to parfém plný vzdušných tónů, pomeranče, gardénie, pivoňky, pižma, santalového dřeva a ambry. Zkrátka, tento parfém má takovou sílu, že díky němu si budete pamatovat ty jedinečné okamžiky z vašeho života.

Akce: Parfémovanou vodu o objemu devadesáti mililitrů pořídíte za cenu jeden tisíc dvě stě padesát korun českých. 

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s