Krásná díky Estée Lauder

Být krásnější díky kosmetickým produktům Estée Lauder? Žádný problém. Sice se tato značka řadí mezi ty dražší, ale každopádně, pokud plánujete menší investici, rádi vám nějaký ty produkty doporučíme a představíme. 

Kosmetické produkty značky Estée Lauder | Zdroj: Weheartit.com

Základ by měl tvořit krém. My vám představíme CC krém, který ještě navíc omladí. Ano, je to tak. Krém Revitalizing Supreme je tvořen technologií IntuiGen™ Technology, která pleť vyživuje, revitalizuje a zklidňuje. Nejenom, že je pleť ještě navíc chráněna před škodlivým slunečním zářením, ale také je zde eliminována tvorba vrásek. Uživatelky krému si ho velice pochvalují a říkají, že investice se do něho velmi vyplatí. Je vhodný pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie.

Další nezbytností je objemová řasenka Sumptuous Extreme, která řasám poskytne nejenom ten zmíněný objem, ale také zahuštění jednotlivých řas. Řasenka je tvořena hned třemi základními složkami – revolučním kartáčkem, který řasy jednotlivě pročeše, pak složkou Extreme Bold Volume™, ta řasy prodlouží a zahustí, poslední složkou je Lash-Advancing Vitamin Complex, ten řasy jednotlivě vyživí a posílí.

Co za make-up? Zkuste například dlouhotrvající make-up Double Wear Stay-In-Place, který si oblíbila i americká modelka a tvář značky Estée Lauder Kendall Jenner. Tento make-up vám nejenom poskytne krytí středního stupně, ale také ochrání pleť před slunečním zářením. Navíc make-up odolává vzdušné vlhkosti, vydrží až patnáct hodin, neucpává póry a pleti dodává přirozený vzhled. A je vhodný pro všechny typy pleti.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s