Exkluzivita – Niche parfémy

Milujete luxus? Nedáte na něj dopustit? Tento článek bude trošku odlišný od těch předchozích, protože se bude týkat lehce o něco víc dražších parfémů. Zkrátka je určen pro ty, kteří milují luxusní parfémy a na cenové rozpoložení zas tolik nehledí…

A která značka parfému bude představena? Slyšeli jste někdy o značce Niche? Pokud ne, tak se jedná o exkluzivní a osobité parfémy, které navazují na tradici parfémového řemesla. Při výrobě dávají velký důraz na vyváženost molekul a ušlechtilé ingredience. Zkrátka Niche parfémy jsou exkluzivní především díky svým ingrediencím a složitému složení.

Prvním parfém, který představím, je Annick Goutal Passion. Jedná se o květinovou dámskou vůni plnou vášně a smyslnosti. A co v ní objevíte za ingredience? Tuberózu, rajské jablíčko, ylang-ylang, vanilku, jasmín, pačuli a mech. Cena je jeden tisíc sedm set dvacet devět korun českých.

Chcete být královnou vůní? Od teď to není vůbec těžké. Objevte kouzlo luxusního parfému, ve kterém objevíte stopy po melounu, jablku, broskvi, hrušce, meruňce, růži, jasmínu, jantaru a pižmu… A osobně mě nejvíce zaujal flakonek! Někdy člověk prostě musí koupit parfém už kvůli flakonku… Creed Spring Flower

Zaujaly vás tyto parfémy? Nebo máte zálusk na jiné? V příštím článku vám opět představím ty parfémy, které mě zaujaly už i svým originální a exkluzivním flakonkem.. tyto, ale i další objevíte na stránkách jedné z největších parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s