LA ROCHE – POSAY: TO NEJLEPŠÍ Z LÍČENÍ

Tentokrát tu mám menší pokračování předchozího článku, který byl zaměřen na fracouzskou značku La Roche – Posay. Protože akce stále trvá a myslím, že by byla škoda, pokud by nebyla využita, tak vám opět představím pár tipů na produkty, které stojí za pořízení :)

Ještě jednou bych zopakovala, že značka La Roche – Posay se soustředí na problémy spojené s citlivou pletí. Její produkty o ní dokážou pečlivě pečovat. A nejenom se soustředí na rozvoj pleťové kosmetiky, nýbrž té dekorativní kosmetiky, která si také získala mnoho srdcí po celém světě.

Aktuálně se stal nejprodávanějším produktem CC krém pro citlivou pleť se sklonem ke zčervenání, La Roche – Posay Rosaliac. Tento CC nejenom skvěle sjednocuje barevný tón pleti, obsahuje antioxidační účinky, ale také ji chrání před UVB a UVA zářením. Navíc díky tomuto krému budete mít dokonale hydratovanou pleť. Krém je složen z termální vody z La Roche – Posay, která zklidňuje, odbourává volné radikály, ale i hojí. Obecně na BB a CC krémy jsou odlišné názory. Někomu vyhovují, někomu ne. Je to zkrátka spíše o tom, jak to každému sedne. Krém je vhodný pro všechny věkové kategorie. Cena krému je čtyři sta osmnáct korun českých.

La Roche-Posay Rosaliac CC krém pro citlivou pleť se sklonem ke zčervenání

Druhým nejprodávanějším produktem se stal BB tónovací hydratační krém s ochranným faktorem SPF 20, La – Roche Posay Hydreane BB. BB krém na rozdíl od CC krému obsahuje hydratační komplex, který zajišťuje dokonalou hydrataci pleti. Dále také bílé pigmenty, které korigují nedokonalosti pleti a okamžitě ji sjednocují. Další síla BB krému je ta, že poskytuje posílení ochranného mechanismu pleti. Cena je tři sta čtyřicet sedm korun českých.

La Roche-Posay Hydreane BB tónovací hydratační krém SPF 20

Do třetice všeho dobrého? Asi tak. Třetím nejprodávanějším produktem se stal fluidní make-up pro citlivou pleť s ochranným faktorem SPF 25, La Roche – Posay Toleriane Teint Fluide. Make-up obsahuje glycerin, který zvláčňuje pleť. Dále síran hořečnatý, který je zodpovědný za obnovu přirozené pH pleti. Nemůže chybět ani vřídelná voda z La Roche – Posay, která zklidňuje a odbourává volné radikály. Cena make-upu je čtyři sta šedesát jedna korun českých.

La Roche-Posay Toleriane Teint Fluide fluidní make-up pro citlivou pleť SPF 25

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s